Get Adobe Flash player

Tusze i tonery

Start Usługi informatyczne

SERWIS KOMPUTEROWY


 

Nasza firma świadczy usługi w zakresie napraw i rozbudowy komputerów, laptopów. Dysponujemy profesjonalnym zapleczem serwisowym pozwalającym na szybką diagnozę sprzętu i usunięcie usterki. Bezpośredni dostęp do wielu hurtowni informatycznych pozwala nam w szybkim czasie zdobyć potrzebną część do komputera, wymienić ją i oddać naprawiony sprzęt Klientowi.

Jeżeli Twój komputer:

- zawiesza się lub resetuje
- zbyt wolno działa
- głośno pracuje
- nie włącza się
- złapał wirusa, trojana
- sprawia jakikolwiek inny problem

zapraszamy do naszego serwisu. Postaramy się w jak najkrótszym czasie usunąć usterkę. Na swoje usługi udzielamy gwarancji. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie będziemy w stanie naprawić sprzętu nie pobierzemy żadnych opłat.

Zajmujemy się również usługami konserwacyjnymi sprzętu komputerowego. Do konserwacji sprzętu zalicza się czyszczenie wnętrza komputera - zazwyczaj zbierają się tam duże ilości kurzu zasysane wiatrakami w obudowie i na procesorze, co może doprowadzić do przegrzania się komputera a w rezultacie uszkodzenia najczęściej zasilacza, płyty głównej, procesora lub karty graficznej. W ramach usługi sprawdzamy czy komputer nie jest zawirusowany i czy wszystko działa jak należy.

Ważne! Konserwację powinno przeprowadzać się co 6 miesięcy.