Get Adobe Flash player

Tusze i tonery

Start Usługi informatyczne Outsourcing / obsługa firm

OUTSOURCING / OBSŁUGA FIRM


Istnieje możliwość podpisania stałej umowy serwisowej, dzięki której przysługuje Państwu pierwszeństwo w razie awarii komputera bądź systemu informatycznego. Nasz przyjazd jest wtedy wliczony we wcześniej ustalony abonament miesięczny, czyli nie ponoszą Państwo dodatkowych opłat. Jeżeli naprawa sprzętu wymaga więcej czasu oferujemy sprzęt zastępczy na czas awarii.
W ramach stałej opieki informatycznej (outsourcingu informatycznego) uwzględnione są także wizyty profilaktyczne, mające na celu konserwację i przeglądy systemu zapewniając jednocześnie jego niezawodne działanie. W zależności od ustaleń wizyty profilaktyczne odbywają się zazwyczaj co 7 lub co 14 dni.
Outsourcing informatyczny jest wygodną i opłacalną formą utrzymania systemu komputerowego w firmie, gdyż nie wymaga zatrudnienia na stałe osoby odpowiedzialnej za jego poprawne działanie.

W sprawie outsourcingu informatycznego prosimy o kontakt w celu omówienia szczegółów infrastruktury informatycznej w Państwa firmie. Umowa może dotyczyć całego środowiska informatycznego lub jego części.